Звернення № 4718

#4718 створено 22 Лютого 2019

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: М14, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.982981981392, 32.141648568213
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Березня 2019

В РОБОТІ

невідомі особи створили звалище будівельних і побутових відходів біля колишнього ставку в с. Полігон

22.02.2019, 19:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.02.2019, 19:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.02.2019, 11:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні