Звернення № 4699

#4699 створено 19 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Сонячна, 3, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000
Координати сміттєзвалища: 49.20812, 28.40492
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Березня 2019

В РОБОТІ

Це частина Вінниці. З роздільного збирання сміття у нас на смітнику є контейнер для пластику. Який рідко звільняється. Чи мають бути і у нас контейнери для волого і сухого сміття як по всій Вінниці? І чи має бути так «чисто» на смітники. Так не завжди але в 90 часу

19.02.2019, 06:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.02.2019, 06:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.03.2019, 12:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.03.2019, 12:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Cпеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 01.03.2019 року виїздом на місце по вул. Сонячна 3, в м. Вінниця встановлено, що дана територія відгороджена бетонними плитами та встановлено контейнери для збирання твердих відходів. На даній прилеглій території, на якій розміщені контейнери для збору ТПВ, несанкціоновані місця розміщення відходів не виявлені.

Статус: Надано відповідь

14.03.2019, 12:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Cпеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 01.03.2019 року виїздом на місце по вул. Сонячна 3, в м. Вінниця встановлено, що дана територія відгороджена бетонними плитами та встановлено контейнери для збирання твердих відходів. На даній прилеглій території, на якій розміщені контейнери для збору ТПВ, несанкціоновані місця розміщення відходів не виявлені.


Документи:

Статус: Надано відповідь