Звернення № 4677

#4677 створено 10 Лютого 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Журавка, Чернігівська область, Україна, 17620
Координати сміттєзвалища: 50.4681527745, 32.597863523752
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2019

В РОБОТІ

Від стихійного звалища до найближчого будинку, де проживають люди, близько 150 метрів

10.02.2019, 09:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.02.2019, 09:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.03.2019, 16:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.03.2019, 16:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, розглянув Ваше звернення, зареєстроване 10.02.2019 за №4677 в електронному сервісі «Інерактивна мапа», щодо виявленого стихійного сміттєзвалища, та повідомляє наступне.
За інформації Журавської сільської ради Варвинського району Чернігівській області комісією, вищезазначене сміттєзвалище було виявлено. Частина сміття була прибрана. З настанням сприятливих погодних умов планується вирішитись питання щодо його ліквідації.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 04.03.2019р. №03-10/1-М) направлена на зазначену Вами електронну адресу.


Документи:

Статус: Надано відповідь