Звернення № 4676

#4676 створено 10 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Депутатська, Балабине, Запорізька область, Україна, 70435
Координати сміттєзвалища: 47.751143, 35.226996
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2019

В РОБОТІ

По всей длине улицы Баррикадная на выезде из г. Запорожье в сторону пгт Васильевка валяются кучи мусора. Такое ощущение, что мусорная машина подъезжала и вываливала мусор. Прям кучи лежат. Повторюсь, не в одном месте, а на всём участке, до АЗС, которая на большой развилке, там где памятник автомобилистам.

10.02.2019, 13:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.02.2019, 13:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2019, 09:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

15.04.2019, 10:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Запорізькою районною державною адміністрацією

Статус: Надано відповідь

15.04.2019, 10:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь