Звернення № 4675

#4675 створено 10 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Коробка, Гусачівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.05804262364, 30.627005137503

НА РОЗГЛЯДІ

Повторне звернення по фактах відображених в зверненнях №№ 2889, 4355, 4513, 4515.
На земельній ділянці з кадастровим номером 3223182001:01:029:0002 на відкритому ґрунті по теперішній час продовжує зберігатися значний об’єм накопичених не перероблених побутових відходів завезених та вивантажених на кучі.
Заходи щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення Григорівською сільською радою не вживаються.
Згідно перевірки Державної екологічної інспекції Столичного округу Григорівською сільською радою здійснення контролю за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами на своїй території не забезпечено та не забезпечується в межах повноважень заходи щодо ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на території сільської ради. Встановлено що Григорівською сільською радою та Григорівським сільським головою порушено правила поводження з відходами під час їх видалення та захоронення, а саме допущено захоронення відходів у не визначених для цього місцях з порушенням вимог екологічної безпеки.
Приписи щодо ліквідації несанкціонованих звалищ відходів на земельних ділянках з кадастровими номерами 3223182001:01:033:0015, 3223182001:01:032:0006, 3223182001:01:029:0002 та на території сільської ради згідно з електронним сервісом «Інтерактивна карта сміттєзвалищ» звернення №№ 2516, 2643, 2889, 4354, 4355, 4356, 4358, 4359, 4360, 4376, 4377, 4379, 4512, 4513, 4514, 4515, 4516, 4530, 4531, 4532, 3533, 4535 Григорівською сільською радою не виконуються.

10.02.2019, 13:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.02.2019, 13:38 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця