Звернення № 4674

#4674 створено 10 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Гагаріна, Гусачівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.055710967662, 30.630631484091

НА РОЗГЛЯДІ

Повторне звернення по фактах відображених в зверненнях №№ 2516, 4359, 4360, 4514, 4516. Земельна ділянка з кадастровим номером 3223182001:01:033:0015.
В кінці травня 2018 на земельній ділянці з кадастровим номером 3223182001:01:032:0006 екскаватором був переритий забруднений мазутом грунт та порушуючи правила екологічної безпеки були знищені промислові споруди до яких входили підземні сховища нафтопродуктів, захоронені в котлованах зруйнованих сховищ тверді побутові відходи та промислові відходи до яких входив мазут та речовини зі специфічним запахом що спричинило екологічне забруднення довкілля. Цим діям передувало те, що на початку травня 2018 Григорівська сільська рада для проведення робіт на земельній ділянці з кадастровим номером 3223182001:01:033:0015, орендувала екскаватор та допустила захоронення твердих побутових відходів з порушенням вимог екологічної безпеки.
На даний час промислові відходи до яких входить мазут та тверді побутові відходи знаходяться в місцях захоронення на земельних ділянках з кадастровими номерами 3223182001:01:033:0015, 3223182001:01:032:0006. Заходи щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення Григорівською сільською радою не вживаються.
Згідно перевірки Державної екологічної інспекції Столичного округу Григорівською сільською радою здійснення контролю за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами на своїй території не забезпечено та не забезпечується в межах повноважень заходи щодо ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на території сільської ради. Встановлено що Григорівською сільською радою та Григорівським сільським головою порушено правила поводження з відходами під час їх видалення та захоронення, а саме допущено захоронення відходів у не визначених для цього місцях з порушенням вимог екологічної безпеки.
Приписи щодо ліквідації несанкціонованих звалищ відходів на земельних ділянках з кадастровими номерами 3223182001:01:033:0015, 3223182001:01:032:0006, 3223182001:01:029:0002 та на території сільської ради згідно з електронним сервісом «Інтерактивна карта сміттєзвалищ» звернення №№ 2516, 2643, 2889, 4354, 4355, 4356, 4358, 4359, 4360, 4376, 4377, 4379, 4512, 4513, 4514, 4515, 4516, 4530, 4531, 4532, 3533, 4535 Григорівською сільською радою не виконуються.

10.02.2019, 13:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.02.2019, 13:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця