Звернення № 4672

#4672 створено 10 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.708663, 37.59554
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Березня 2019

В РОБОТІ

Забруднення грунту та території в межах м. Куп'янська на перехресті вулиць Лермонтова та Козацької внаслідок відсутності організації у сфері з поводження з відходами зі сторони виконавчого комітету Куп'янської міської ради на чолі з Говоровим Валерієм Станіславовичем.

10.02.2019, 13:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.02.2019, 14:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця