Звернення № 4669

#4669 створено 7 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лісова, 22А, Херсон, Херсонська область, Україна, 73009
Координати сміттєзвалища: 46.68618199258, 32.586804628481
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Березня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Люди не перестають нести сміття і викидати його просто неба, сміттєзвалище росте, пакети розлітаються. Всім відомо, що щотижня їздить машина і забирає сміття, нажать не всі здають на машину. Немає жодної таблички з забороною викидати сміття.

07.02.2019, 20:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.02.2019, 20:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.02.2019, 16:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.03.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.03.2019, 15:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний Аліно Алімовно,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4669.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.03.2019, 10:30 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником