Звернення № 4668

#4668 створено 7 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Малика, 6А, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.883867749664, 35.001253522933
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Березня 2019

В РОБОТІ

Місцева свалка вже багато років отруює життя людям.

07.02.2019, 20:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.02.2019, 20:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.02.2019, 15:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.03.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

15.04.2019, 10:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповіді надані Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради та Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району

Статус: Надано відповідь

15.04.2019, 10:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

19.04.2019, 13:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району

Статус: Надано відповідь