Звернення № 4667

#4667 створено 7 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Родинний провулок, 2, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.883844590307, 35.002235211432
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Березня 2019

В РОБОТІ

Звалище вже не один рік та усім байдуже

07.02.2019, 20:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.02.2019, 20:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.02.2019, 15:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.03.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

15.04.2019, 10:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповіді надані Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради та Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району

Статус: Надано відповідь

15.04.2019, 10:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь