Звернення № 4666

#4666 створено 7 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Запаркання, Галич, Івано-Франківська область, Україна, 77100
Координати сміттєзвалища: 49.120368311882, 24.750865548849
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Березня 2019

НЕ ВИКОНАНО

На самій межі міста Галич по вулиці Запаркання розташовано трубу з якої нечистоти потрапляють до річки Дністер, також на тому самому місці знаходиться стихійне сміттєзвалище куди регулярно вивозять сміття.

07.02.2019, 20:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.02.2019, 20:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.03.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено