Звернення № 4665

#4665 створено 7 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Гагаріна, 5, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.452693156544, 35.064296163619
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Березня 2019

ВИКОНАНО

Дніпро, центр міста, червона лінія!!!! Постоянная мусорная свалка, антисанитария, грязь, вонь в нескольких метрах от жилых домов. Работа Жилсервиса -2 во всей красе за 25,62 грн с человека.

07.02.2019, 20:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.02.2019, 20:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.02.2019, 14:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.02.2019, 16:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Аліно Олександрівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.02.2019, 23:02 Спростування виконання Заявником.

Убрали только часть свалки.

Статус: Відхилено Заявником

11.03.2019, 13:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Аліно Олександрівно! Надаємо додаткову інформацію . Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.03.2019, 14:01 Підтвердження виконання Заявником.

Дякуємо! Все прибрано.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником