Звернення № 4664

#4664 створено 7 Лютого 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Степова вулиця, 14, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.476910362891, 34.845101516694
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Березня 2019

ВИКОНАНО

Доброго дня!
Стоїть два нових зелених бака, обидва геть повні !
Сміття не вивозили ще с грудня 2018 !!! Потребуємо термінової допомоги !
У цьому секторі мешкають літні люди, сніг зійшов, заїхати є можливість.
Терміново треба рятувати місцевість, бо тварини та пацюки починають розтягувати сміття !!!

07.02.2019, 20:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.02.2019, 20:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.02.2019, 14:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.02.2019, 16:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Тарасе Миколайовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.02.2019, 10:04 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую.
Зараз все добре.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником