Звернення № 4663

#4663 створено 7 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: станція Куп'янськ-Південний, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.710251, 37.607586
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Березня 2019

НЕ ВИКОНАНО

В межах міста Купянськ поряд з будівлею номер 12 по вулиці Харківська внаслідок службової недбалісті голови виконавчого комітету Куп'янської міської ради Говорова Валерія Станіславовича у сфері поводження з відходами є забруднення грунту та території за вказаною адресою. Також мають місце порушення санітарних норм і правил при розміщенні контейнерів на невизначених земельних ділянках, без огородження та накриття, не наврдоапоникненному покритті та без дезінфекції останніх. Територія міста є забруднення на відстані близько 20 метрів від річки Купянка.

07.02.2019, 20:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.02.2019, 20:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.03.2019, 13:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.03.2019, 13:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.03.2019, 04:59 Спростування виконання Заявником.

Звертаю увагу, що, згідно журналу, це моє звернення 07.02.2019 було передано на розгляд виконавцю - Харківській обласній державній адміністрації.
І лише 01.03.2019 воно було прийнято на виконання та надано відповідь про надсилання звернення за належністю. Тобто, через 22 доби замість П’ЯТИ, що встановлені ч. 3 ст. 7 Закону України ”Про звернення громадян”.
Цей факт свідчить про невиконання вимог Закону саме ХОДА. Прошу вжити заходів реагування та повідомити мене про них.

Статус: Відхилено Заявником

22.03.2019, 16:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (лист від 13.03.2019 №4.2/3203), під час перевірки факти, викладені у зверненні, підтвердилися. Припис №21 від 18.02.2019 щодо усунення виявлених порушень за вказаною адресою, наданий Куп’янській міській раді, не виконано. Питання щодо ситуації, яка склалася в м. Куп’янськ, з питання поводження з відходами 28.02.2019 заслухано на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Куп’янським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області направлено лист Куп’янській міській раді від 04.03.2019 №32.2/250 щодо вжиття заходів по усуненню порушень санітарного законодавства, зазначених у приписах. Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області проінформовано Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та Департамент цивільного захисту населення Харківської обласної державної адміністрації з приводу ситуації, яка склалася в м. Куп’янськ стосовно незадовільного утримання території та недотримання санітарних вимог щодо поводження з побутовими відходами.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.03.2019, 22:19 Спростування виконання Заявником.

Звернення надіслане 07.02.2019. Відповідь надходила більше місяця-22.03.2019 і містить інформацію про невжиття Держпродспоживслужбою законних заходів реагування до Купянської міськради за фактом невиконання припису про усунення порушень санітарного законодавства. Порушення санітарного законодавства тривають,а наглядовий орган (Держпродспоживслужба) займається листуванням. Правоохоронні органи не поінформовані, заходи для встановлення винних осіб і притягнення їх до відповідальності-не вжито

Статус: Відхилено Заявником