Звернення № 4661

#4661 створено 5 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Е95, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.311357, 30.38262
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Березня 2019

ВИКОНАНО

м.Васильків, стихійне звалище прямо на зупинці громадського транспорту "Берізки". Мешканка будинку по вул.Декабристів 103 викинула пакнт зі сміттям і пішла собі в будинок. Прошу вжити невідкладних заходів по ліквідації смітника і притягнення др відповідальності порушницю правил благоустрою.

05.02.2019, 21:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.02.2019, 21:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.02.2019, 10:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.02.2019, 09:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.02.2019, 09:52 Підтвердження виконання Заявником.

КП "Багоустрій" звернення відпрацювало. Адмінпротокол склали.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником