Звернення № 4656

#4656 створено 5 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Іванів, Вінницька область, Україна, 22432
Координати сміттєзвалища: 49.490767, 28.342196
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Березня 2019

В РОБОТІ

Навпроти світлофору та залізничних колій під двома деревами сміттєзвалище

05.02.2019, 20:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.02.2019, 20:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.03.2019, 14:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.03.2019, 14:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

За інформацією, наданою Іванівською сільською радою, ними вжито ряд заходів щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території сільської ради.
Питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території сільської ради на постійному контролі . Протягом зимових місяців, коли утримувались мороз та сніговий покрив , ліквідувати сміттєзвалища було неможливо. Сприятливі погодні умови другої декади місця лютого дозволили провести роботи по благоустрою та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території населених пунктів сільської ради, в тому числі в районні між кладовищем та залізничними коліями в селі Іванів.
Сільська рада постійно проводить роз'яснювальну роботу серед мешканців громади щодо складування твердих побутових відходів. Надається транспорт населенню для вивезення побутових відходів на організоване сміттєзвалище. Сміттєзвалище постійно пересипається та обваловується.
Разом з тим, для вирішення вищезазначеної проблеми в 2018 році сільською радою на XV обласному конкурсі проектів виграно проект «Система роздільного збору побутових відходів Іванівської ОТГ». На виконання цього проекту на території громади уже встановленні майданчики для розміщення сміттєвих баків та придбано частину баків. В 2019 році планується завершення цього проекту та придбання машини по перевезенню роздільного сміття.


Документи:

Статус: Надано відповідь