Звернення № 4649

#4649 створено 4 Лютого 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.477157737782, 30.44571429491
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 6 Березня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Прошу ліквідувати звалище, які утровилося в невеликому сквері біля дитсадка 343. Спочатку в сквер викинули листя, а потом туди почали зносити сміття. Сміття приносять вже пакетами, збільщення звалища набуває систематичного характеру, там взагалі ніхто не прибирає, натомість кидають все більше сміття. Також багато сміття лишилося від розібранних гаражів, які були поряд, тому необхідно прибрати сквер і прилеглу до нього територію.

04.02.2019, 20:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.02.2019, 20:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.03.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено