Звернення № 4633

#4633 створено 28 Січня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Івана Франка, Гірське, Луганська область, Україна, 93292
Координати сміттєзвалища: 48.747444493415, 38.490457423031
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Лютого 2019

ВИКОНАНО

Хочу повідомити, що за комунальні послуги платимо вчасно. Сміття не вивозиться вже з кінця осенні 2018 року, що призводе до збільшення сміттезвалища, яке підступае до будівель мешканців вул. Дружби, м.Гірське, Попаснянського район, Луганської області.
Адміністрація міста і комунальне підприємство не вирішують завдання з вивозу сміття.
P.S. Щоб розуміли масштаб, під заметами снігу знаходиться сміття.

28.01.2019, 21:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.01.2019, 21:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.01.2019, 15:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.02.2019, 16:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації розглянуло Ваше звернення від 28.01.2019 № 4633-ЗГ/ЕКМ, яке надійшло через сервіс Інтерактивна мапа сміттєзвалищ Мінприроди України, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища по вулиці Дружби м. Гірське, яке розташоване за координатами 48.747444493415, 38.490457423031 та повідомляє наступне.
З метою вирішення зазначеного питання управлінням було направлено відповідні листи до Гірської міської ради та Державної екологічної інспекції у Луганській області.
Згідно листа Державної екологічної інспекції у Луганській області від 13.02.2019 № 2/1-22-7-К (копія додається) проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) дотримання вимог природоохоронного законодавства в сфері поводження з відходами Гірською міською радою.
В ході проведеної перевірки підтверджено факт існування стихійного сміттєзвалища та притягнуто посадових осіб Гірської міської ради до адміністративної відповідальності за ст. 82-4, 82-5 КУпАП та надано припис щодо усунення порушення вимог природоохоронного законодавства.
Виконавчим комітетом Гірської міської ради листом від 18.02.2019
№ 2-19/239 (копія додається) повідомлено що зазначене порушення утворилося внаслідок складних погодних умов та виходу зі строю спеціалізованої техніки ВУ ЖКГ та було усунене шляхом негайного вивезення ТПВ. Акт засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Гірської міської ради додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.03.2019, 20:16 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником