Звернення № 4609

#4609 створено 12 Січня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.821580617029, 31.966488920152
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2019

В РОБОТІ

Побутове та будівельне сміття. Територія виробленого кар’єру поступово перетворюється на суцільне сміттєзвалище. Додатково прошу поставити попередження про заборону вивозу сміття на в’їзді.

12.01.2019, 16:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2019, 16:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2019, 09:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.02.2019, 11:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 46.821580617029, 31.966488920152.
З метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища було надано доручення Державній екологічній інспекції в Миколаївській області, Вітовській райдержадміністрації.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами розташоване звалище безхазяйних відходів. Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу Миколаївського міського голови та голови адміністрації Корабельного району направлені приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Вітовської райдержадміністрації, земельна ділянка за координатами 46.821580617029, 31.966488920152 знаходиться на території Галицинівської ОТГ, тому звернення було направлено за належністю.

Статус: Надано відповідь