Звернення № 4608

#4608 створено 12 Січня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.823136981342, 31.967647634447
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2019

В РОБОТІ

Переважно будівельне сміття, що вивезене вантажівками до виробленого кар’єру. Особливо прикро бачити мішки з листям, що зазвичай залишаються після суботників. В одному місці прибрали, в іншому насмітили...

12.01.2019, 16:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2019, 16:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2019, 09:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.02.2019, 11:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 46.823136981342, 31.967647634447.
З метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища було надано доручення Державній екологічній інспекції в Миколаївській області, Вітовській райдержадміністрації.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами розташоване звалище безхазяйних відходів. Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу Миколаївського міського голови та голови адміністрації Корабельного району направлені приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Вітовської райдержадміністрації, земельна ділянка за координатами 46.820259140265, 31.98560770601 знаходиться на території Галицинівської ОТГ, тому звернення було направлено за належністю.

Статус: Надано відповідь