Звернення № 4607

#4607 створено 12 Січня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.820259140265, 31.98560770601
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2019

В РОБОТІ

Побутове та будівельне сміття. Видно, що вивозиться вантажівками. Раніше в’їзди в Балабанівський ліс були обмежені ”шлагбаумами”, але зараз вони зруйновані.

12.01.2019, 16:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2019, 16:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2019, 09:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.02.2019, 11:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за координатами 46.820259140265, 31.98560770601.
З метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища було надано доручення Державній екологічній інспекції в Миколаївській області, Вітовській райдержадміністрації, Миколаївському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами розташоване звалище безхазяйних відходів. Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу Миколаївського міського голови та голови адміністрації Корабельного району направлені приписи щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією Вітовської райдержадміністрації, дане звернення було направлено голові Галицинівської ОТГ, так як земельна ділянка за координатами 46.820259140265, 31.98560770601 знаходиться на території громади. Галицинівською ОТГ інформацію до управління не було надано.
Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства за результатами розгляду та враховуючи інформацію, надану державним підприємством «Миколаївське лісове господарство», яке здійснює господарську діяльність в межах Вітовського району, проінформовано, що земельна ділянка, про яку йдеться у скарзі, знаходиться в лісовому урочищі «Балабанівка», яке відноситься до лісового фонду державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» (квартал 25 виділ 19 Миколаївського лісництва) та розташовано в межах м. Миколаєва.
При перевірці в натурі встановлено, що дана ділянка лісового фонду межує з кладовищем. Також ділянка засмічена будівельними відходами.
В зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування, недостатністю власних коштів підприємства для ведення лісового господарства, відсутністю власної тракторної техніки, підприємство звернулося до адміністрації Корабельного району м. Миколаєва (лист від 21.01.2019 №19) з проханням посприяти в ліквідації стихійного сміттєзвалища. у разі спільного вирішення питання транспортного забезпечення, будуть оперативно проведені заходи із ліквідації даного сміттєзвалища.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Статус: Надано відповідь