Звернення № 4604

#4604 створено 12 Січня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.430680273618, 30.315989500159
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2019

ВИКОНАНО

За адресою с. Петропавлівська Борщагівка, Києва-Святошинського району, за цвинтарем, територія поля та в бік до с. Софіївська Борщагівка виявлено стихійне сміттєзвалище, яке розташоване за координатами 50.43077121755296, 30.315861850976944.
24.05.2018 року мною було подане електронне звернення, що було прийняте на виконання за реєстраційним №3465 у Міністерстві екології та природних ресурсів (Інтерактивна мапа) та 23.08.2018 року повторне звернення до Інтерактивної мапа о було прийняте на виконання за реєстраційним №4102.
Станом на дату звернення 08.01.2019р, жодних дій, що стосуються ліквідації сміттєзвалища та заходів, щодо обмеження проїзду на територію поля автомобілів, зі сторони Виконавця здійснено не було.
Керуючись ст.5 ЗУ ”Про звернення громадян”, ст.23-1 ЗУ ”Про відходи”, підпункту.3 пункту 1. Положення про Мінприроди від 21.01.2015 №32, прошу вжити невідкладних заходів, а саме: ліквідація сміттєзвалища та обмеження доступу автомобілів до проїзду на територію поля за координатами вказаними в цьому зверненні.
Прошу надати мені відповідь про: строки ліквідації сміттєзвалища та заходи, які будуть вжиті для обмеження доступу проїзду автомобілей на територію поля, за координатами вказаними у зверненні, копію Акту виконаних робіт.
Прошу надати відповідь у письмовому вигляді на електронну адресу: ykroshka23@gmail.com та на поштову адресу 03083, м. Київ, вул. О. Петрусенко 2/36 у строки передбачені законодавством.
З Повагою Крошка Юлія

12.01.2019, 16:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2019, 16:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.01.2019, 17:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.02.2019, 15:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 14.01.2019 № К 44.106.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення
гр. Крошки Ю.О. від 12.01.2019 № 4604-ЗГ/ЕКМ, щодо несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 50.430680273618, 30.315989500159 та повідомляє.
Листом від 31.01.2019 № 10 комунальне підприємство «Благоустрій» Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради повідомило, що під час перевірки викладених фактів було виявлено навали будівельного та побутового сміття за вищевказаними координатами.
Приведення території до належного санітарного стану буде здійснено силами КП «Благоустрій» після покращення погодних умов в період проведення весняного двомісячника.

Статус: Надано відповідь

24.06.2019, 12:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Питання вирішено у робочому порядку

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.06.2019, 15:30 Підтвердження виконання Заявником.

Доброго дня,
КП ”Благострій” виконав звернення.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником