Звернення № 4595

#4595 створено 4 Січня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Цюрупи, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.703458, 37.606263
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 3 Лютого 2019

НЕ ВИКОНАНО

Центр фото станом на 04.01?2019 на тому ж самому місці - третій день поспіль сміття не вивозиться ТОВ "Коменерго-Купянськ " , а місцева влада бездіє.

04.01.2019, 18:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

04.01.2019, 18:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.01.2019, 14:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.01.2019, 14:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.01.2019, 17:00 Спростування виконання Заявником.

Звертаю Вашу увагу на порушення ХОДА вимог ч. 3 ст. 7 ЗУ Про звернення громадян, адже нею було отримане моє звернення 04.01.2019, а пересилає вона його за належністю лише 21.01.2019 - через 18 діб, а не через 5 як встановлено Законом

Статус: Відхилено Заявником

22.02.2019, 11:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області (лист від 05.02.2019 №270-06), Керуючою Компанією «Коменерго-Куп’янськ» та господарчою групою Житлово-комунального підприємства №1 Куп’янської міської ради проведено заходи з вивезення сміття та прибиранню території, вказаної у зверненні. Несанкціоноване сміттєзвалище, зазначене у Вашому зверненні, ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.02.2019, 05:59 Спростування виконання Заявником.

Відповідь необ’єктивна. Не надано оцінки, не притягнуто до відповідальності осіб, які невивозили ТПВ протягом 3 діб поспіль. Не надано інформації: які заходи вжито для усунення порушень санитарного законодавства. Адже, у порушення цих сан.правил контейнер стоїть на грунті, а не на водонепроникненному покритті; він не має огородження; він не має накриття; він розташований на вулиці, де ходять люди та іздить транспорт. Не надано інформації - хто і на підставі якого рішення встановив цей бак

Статус: Відхилено Заявником