Звернення № 4592

#4592 створено 12 Січня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Цюрупи, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.703585, 37.60629
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2019

НЕ ВИКОНАНО

Ще один приклад того, що поводження з побутовими відходами у м. Купянськ не відповідає санітарним нормам та правилам. На фото переповнені сміттям контейнери, які стоять прямо на грунті, без огородження та санітарної обробки. Держпродспоживслужби, місцева влада, комунальні підприємства та товариство "Коменерго-Купянськ", що має вивозити відходи - бездіють.

12.01.2019, 16:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2019, 16:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.01.2019, 14:47 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.01.2019, 14:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.01.2019, 13:51 Спростування виконання Заявником.

Порушую питання, пов’язане з розглядом цього звернення, а саме: про невиконання Харківською обласною державною адміністрацією вимог ч. 3 ст. 7 ЗУ”Про звернення громадян”,щодо надсилання звернення за належністю у 5-тиденний термін. Як видно зі звернення: воно отримано ХОДА 12.01.2019, а переслала за належністю 28.01.2019-у термін, що перевищує встановлені Законом 5 діб. Прошу вжити заходів для надання мені відповідей на звернення виключно у встановлені законодавством порядку та строки

Статус: Відхилено Заявником

01.03.2019, 14:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області (лист від 05.02.2019 №269-06), Керуючою Компанією «Коменерго-Куп’янськ» та господарчою групою Житлово-комунального підприємства №1 Куп’янської міської ради проведено заходи з вивезення сміття та прибиранню території, вказаної у зверненні. Несанкціоноване сміттєзвалище, зазначене у Вашому зверненні, ліквідоване.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

03.03.2019, 18:13 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником