Звернення № 4591

#4591 створено 12 Січня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Цюрупи, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.7035, 37.606345
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2019

НЕ ВИКОНАНО

Побутові відходи не вивозяться вчасно в межах м.Купянськ. На фото переповнений бак зі сміттям, який розташований прямо на грунті, не має огородження та якому не здійснюється санітарна обробку у порушення санітарних норм і правил.

12.01.2019, 16:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2019, 16:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.01.2019, 15:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.01.2019, 15:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Куп’янської міської ради Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.01.2019, 13:42 Спростування виконання Заявником.

Звертаю увагу про порушення Харківською обласною державною адміністрацією вимог ч. 3 ст. 7 Закону України ”Про звернення громадян”, щодо надсилання звернення за належністю у пятиденний термін. Як видно з цього звернення: ХОДА його отримала 12.01.2019 року, а пересилає за належністю лише 28.01.2019, тобто, у термін, що значно перевищує 5 діб. Прошу вжити заходів для надання мені відповідей та інформації на моє звернення виключно у встановлені законодавством порядку та строки

Статус: Відхилено Заявником

01.03.2019, 14:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області (лист від 05.02.2019 №271-06), Керуючою Компанією «Коменерго-Куп’янськ» та господарчою групою Житлово-комунального підприємства №1 Куп’янської міської ради проведено заходи з вивезення сміття та прибиранню території, вказаної у зверненні. Несанкціоноване сміттєзвалище, зазначене у Вашому зверненні, ліквідоване.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.03.2019, 04:51 Спростування виконання Заявником.

Прошу звернути увагу, що мною порушені наступні питання, цитую: ”бак зі сміттям, який розташований прямо на грунті, не має огородження та якому не здійснюється санітарна обробку у порушення санітарних норм і правил”.
Тепер подивіться на відповідь - там відсутня інформація по порушеним мною питанням щодо невиконання вимог «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 № 145

Статус: Відхилено Заявником