Звернення № 4590

#4590 створено 12 Січня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Рівненська, 12/1, Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна, 11702
Координати сміттєзвалища: 50.589852214304, 27.571053430438
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Лютого 2019

В РОБОТІ

Серед поля біля доту свіже звалище

12.01.2019, 16:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.01.2019, 16:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.01.2019, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.01.2019, 14:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 14.01.2019 за № 4590 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться за адресою: вулиця Рівненська, 12/1, м. Новоград-Волинськ, Житомирська область, (в сторону села Майстрів) , за наступними координатами: 50.589852214304, 27.571053430438 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено до Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

14.02.2019, 17:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 14.01.2019 за № 4590 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться за адресою: вулиця Рівненська, 12/1, м. Новоград-Волинськ, Житомирська область, (в сторону села Майстрів) , за наступними координатами: 50.589852214304, 27.571053430438 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення повторно направлено до Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.03.2019, 15:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 14.01.2019 за № 4590 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться за адресою: вулиця Рівненська, 12/1, м. Новоград-Волинськ, Житомирська область, (в сторону села Майстрів) , за наступними координатами: 50.589852214304, 27.571053430438 та інформує.
Відповідно до листа виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 12.02.2019 за №01-05/212 про те, що дане питання знаходиться на розгляді в управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, але відповіді про ліквідацію сміттєзвалища до управління екології не надійшло.
Згідно п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення втретє направлено до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

15.04.2019, 15:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 14.01.2019 за № 4590 стосовно стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться за адресою: вулиця Рівненська, 12/1, м. Новоград-Волинськ, Житомирська область,(в сторону села Майстрів), за наступними координатами: 50.589852214304, 27.571053430438 та інформує.
Відповідно до листа виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 28.03.2019 за №02/445 про те, що дане сміттєзвалище ліквідоване.
Враховуючи зазначене, просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника