Звернення № 4589

#4589 створено 31 Грудня 2018

2

Небезпечні - Змішані

Адреса: Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.421833821876, 30.627893954515
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Січня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Недалеко від Одеси біля с.Сухий лиман в районі лісосмуг вздовж дороги з кожним днем все більше накопичується кількість сміття. Пару місяців тому до нього додалась просто неймовірна купа сміття, яке очевидно, що завезли спеціально!!! Скоріш за все для розширення дороги та встановлення дорожних знаків (як виявилось)! Просто засипали сміттям (ймовірно зі сміттєзвалища найближчого) землю (недалеко від полів). Наявне стихійне сміттєзвалище порушує Земельний кодекс України та Закони України: ”Про охорону навколишнього природного середовища”, ”Про охорону земель”, ”Про екологічну мережу України” тощо.

Прошу:
1) ліквідувати стихійне сміттєзвалище та прибрати штучний насип уздовж дороги.
2) притягти винних до відповідальності та розрахувати збитки за шкоду, нанесену навколишньому природному середовищу та землі.
3)

31.12.2018, 21:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.12.2018, 21:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.01.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено