Звернення № 4588

#4588 створено 29 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.712762, 37.596208
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Січня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище в межах м. Купянськ вулиця Загреблянська - контейнери не вивозяться, знаходяться прямо на землі та не мають огородження усупереч вимог санітарних норм і правил

29.12.2018, 13:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.12.2018, 13:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.01.2019, 10:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.01.2019, 10:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 49.712762, 37.596208 по вул. Загреблянській у м. Куп’янськ Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.01.2019, 11:06 Спростування виконання Заявником.

Сміття, територія-неприпрані. Баки стоять на водопрониклій поверхні, нема накриття, огорожи, без відводу землі.
Згідно дат опрацювання звернення № 4588:
-передано до ХОДАї 29.12.2018;
-Департамент екології та природних ресурсів ХОДА, 21.01.2019 направив лист ”за належністю”до Куп’янської міськради, Держекоінспекції та ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області, чим порушив вимоги ч. 3 ст. 7 ЗУ ”Про звернення громадян щодо пересилання таких звернень у в термін не більше 5 днів.

Статус: Відхилено Заявником