Звернення № 4584

#4584 створено 29 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Червоноармійська, Антонівка, Херсонська область, Україна, 73485
Координати сміттєзвалища: 46.675154045249, 32.741084732115
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Січня 2019

НЕ ВИКОНАНО

УВАЖАЕМОЕ МИНИСТЕРСТВО ЭКОЛОГИИ И ПРИРОДНЫХ РЕСУРСОВ УКРАИНЫ! НА ВАС ОДНА НАДЕЖДА, Т.К. ПО МЕСТУ ОН (СЕМЕНЧЕВ И.И.) ВСЕХ И ВСЁ КУПИЛ! сажать таких надо, кто это делает.. вернее не тех, кто делает, а под чьим приказом!!
24.12 в этих местах были журналисты, через день после их визита на тропинке, по которой чаще всего ходит наша семья, образовалось ”это”, благодаря главе поселкового совета Антоновки!

29.12.2018, 13:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.12.2018, 13:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.01.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

04.02.2019, 14:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.02.2019, 15:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

04.02.2019, 15:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановна Анастасіє Юріївно,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 4584.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.02.2019, 13:44 Спростування виконання Заявником.

На каком основании эти блоки засыпанные кучей земли, препятствуют нормальному передвижению? Впритык к забору? Мне перелетать с коляской через них или как? ОЧНИТЕСЬ ЛЮДИ!!!

Статус: Відхилено Заявником