Звернення № 4582

#4582 створено 29 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Проспект Перемоги, 56, місто Лисичанськ
Координати сміттєзвалища: 50.4501, 30.5234
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 28 Січня 2019

В РОБОТІ

Територія Лисичанської міської поліклініки засмічена відходами, прошу прийняти відповідні заходи

29.12.2018, 13:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.12.2018, 13:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця