Звернення № 4580

#4580 створено 29 Грудня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: М06, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.503525276759, 27.96319976449
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Січня 2019

В РОБОТІ

Прошу перевірити згоду громади щоб сміття вивозилось саме в те місце.!
Народний Депутат України.

29.12.2018, 13:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.12.2018, 13:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.01.2019, 09:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.01.2019, 09:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 29.12.2018 за № 4580 стосовно здійснення перевірки на наявність згоди громади на вивіз сміття на сміттєзвалище біля села Улашанівка, за наступними координатами: 50.503525276759, 27.96319976449 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Пулинської районної державної адміністрації, Соколівської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

14.01.2019, 10:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 29.12.2018 за № 4580 стосовно здійснення перевірки на наявність згоди громади на вивіз сміття на сміттєзвалище,яке знаходиться біля села Улашанівка, за наступними координатами: 50.503525276759, 27.96319976449.
Відповідо до листа Соколівської сільської ради Пулинського району, Житомирської області, від 08.01.2019 дане сміттєзвалище санкціоноване та паспортизоване (Паспорт місця видалення відходів (МВВ), Реєстраційний номер № 21.27, дата реєстрації 26.12.2006 р.). Двічі на рік проводиться підгортання сміття і прибирання прилеглої території.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.02.2019, 01:42 Спростування виконання Заявником.

Я небачю в документах щоб був дозвіл на хімію і пластик що знаходиться на сміттєзвалищю. Прошу розібратись !

Статус: Відхилено Заявником

27.02.2019, 09:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на Ваше звернення через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України № 4580 від 29.12.2018, стосовно здійснення перевірки на наявність згоди громади на вивіз сміття на сміттєзвалище, яке знаходиться біля села Улашанівка, за наступними координатами: 50.503525276759, 27.96319976449 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено до Пулинської РДА якій рекомендовано створити комісію для перевірки фактів зазначених у зверненнях із залученням представника Соколівської сільської ради, спеціалістів Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь