Звернення № 4578

#4578 створено 30 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.082666574876, 36.604993969268
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Січня 2019

В РОБОТІ

На північно-західній околиці села Шестакове Вовчанського району Харківської області, у верхів’ях старого глиняного кар’єру на узбіччі путівця утворено несанкціоноване звалище побутових та будівельних відходів.

30.12.2018, 04:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.12.2018, 05:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.01.2019, 11:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.01.2019, 11:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Вовчанської районної державної адміністрації та Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.01.2019, 18:07 Спростування виконання Заявником.

Звалище не прибране.

Статус: Відхилено Заявником

11.02.2019, 15:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Вовчанської районної державної адміністрації та Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
На цей час, інформація про ліквідацію вказаного звалища сміття до Департаменту не надходила.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

25.02.2019, 15:42 Спростування виконання Заявником.

Звалище не прибране - за даними дистанційного зондування землі фахівцями природоохоронної спільноти SC GIS Ukraine (https://drive.google.com/open?id=1Bm7a4EMCBoy8amkYpbnEw2H2nOgeV5tj), на сніговому покриві ділянки, де знаходиться звалище, слідів будь-якої діяльності нема взагалі.

Статус: Відхилено Заявником

23.05.2019, 10:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

За повідомленням Вовчанської районної державної адміністрації (лист від 20.05.2019 №137), Старосалтівською селищною радою Вовчанського району Харківської області, сміттєзвалище, зазначене у зверненні ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника