Звернення № 4573

#4573 створено 22 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: кв-л Юбилейный, 10, Авдіївка, Донецька область, Україна, 86060
Координати сміттєзвалища: 48.1362, 37.745574
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Січня 2019

В РОБОТІ

відповідно до звернення у додатку екомапа 2580 від 07.04.2018 стихійне сміттєзвалище не усунення на даний час. військово цивільною адміністрацією вводиться в оману Міністерство екології та ДонОДА та надає недостовірну інформацію. Прошу відреагувати згідно чинного законодавства.

22.12.2018, 06:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.12.2018, 06:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.01.2019, 20:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.01.2019, 10:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Звернення розглянуто. Направлено лист до державної екологічної інспекції у Донецькій області для перевірки зазначених у зверненні фактів. Надаємо відповідь Авдіївської ВЦА з порушеного Вами питання.


Документи:

Статус: Надано відповідь