Звернення № 4571

#4571 створено 31 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Шкільна, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84100
Координати сміттєзвалища: 48.837669, 37.570039
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Січня 2019

В РОБОТІ

на території школи три купи сміття і аварійний туалет

31.12.2018, 21:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.12.2018, 21:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2019, 18:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.01.2019, 18:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Слов'янської міської ради, відділом освіти Слов’янської міської ради з метою проведення демонтажу споруди вуличного туалету 13.09.2018 було надано заяву про списання майна у відповідність до чинного законодавства. Роботи по знесенню споруди заплановані на весняно-літній період 2019 року. Складоване на території шкільного подвір’я будівельне сміття та шлак планується використати для зворотної засипки вигрібних ям після демонтажу туалету.


Документи:

Статус: Надано відповідь

29.01.2019, 10:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Звертаємо Вашу увагу, що Положенням про електронний сервіс «Інтерактивна мапа Міністерства екології та природних ресурсів України» (еcomapa.gov.ua) (далі - Сервіс), затвердженого наказом Мінприроди України від 23.01.2017 № 17 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.05.2017 за № 658/30526, визначено, що метою впровадження та функціонування Сервісу є приймання електронних звернень заявників щодо виявлення місць чи об’єктів несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів. Тобто, питання щодо демонтажу аварійного туалету не відповідає меті створення Сервісу. Однак, розгляд звернення залишено на виконанні Слов'янської міської ради. Контроль надання інформації облдержадміністрації про результати проведеної роботи з демонтажу споруди аварійного туалету та про виконання заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ (три купи сміття: гілля, листя, будівельних відходів) подовжено до 01.08.2019. За результатами остаточного вирішення питання Вас буде поінформовано.

Статус: Надано відповідь