Звернення № 4570

#4570 створено 31 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Чугуївський провулок, 13, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.809673687066, 35.201502889395
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Січня 2019

В РОБОТІ

Можна без коментарів, вважаю що інспектор буде мати питання до господарів прилеглих будинків.

31.12.2018, 21:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.12.2018, 21:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.01.2019, 08:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.01.2019, 08:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

14.02.2019, 16:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь