Звернення № 4569

#4569 створено 31 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Вахтова вулиця, 1, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.804099981669, 35.208605378866
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Січня 2019

В РОБОТІ

Пішохідний місточок по вулиці Вахтовій, ще одна з ”гарячих точок” війни за чисте довкілля, іноді приїздить трактор і згортає це все в балку, засипаючи ґрунтом і лишаючи це під землею на найближчі чотириста років. Влітку це все гниє і при безвітряній погоді можна легко втратити свідомість навіть здоровій людині.
Тут також потрібно вживати більш ефективні адміністративні заходи задля запобігання скидання побутових відходів, наприклад підвищення штрафів, встановлення камер ЗВС або патрулювання місць потенційних стихійних звалищ уповноваженими інспекторами.

31.12.2018, 21:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.12.2018, 21:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.01.2019, 08:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.01.2019, 08:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь