Звернення № 4568

#4568 створено 31 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Новомосковська вулиця, 95, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.808502790183, 35.202543586493
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Січня 2019

В РОБОТІ

Я так розумію, на ліквідацію цього сміттєзвалища вже витратили не один мільйон гривень, адже за цей рік його прибирали вже десь чотири рази. Методи боротьби не є ефективними. Одного разу я піймав ”за руку” людину за скиданням сміття, але я очікував поліцію хвилин 30 і особа яка вчинила адмін. правопорушення просто пішла.
Потрібно вживати більш ефективні адміністративні заходи задля запобігання скидання побутових відходів, наприклад підвищення штрафів, встановлення камер ЗВС або патрулювання місць потенційних стихійних звалищ уповноваженими інспекторами.

31.12.2018, 21:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.12.2018, 21:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.01.2019, 08:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.01.2019, 08:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь