Звернення № 4566

#4566 створено 31 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Короленка, 23, Шостка, Сумська область, Україна, 41100
Координати сміттєзвалища: 51.865678, 33.487878
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Січня 2019

В РОБОТІ

Не вывозят ветки

31.12.2018, 21:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

31.12.2018, 21:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.01.2019, 09:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.01.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

31.01.2019, 09:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду Вашого звернення 31.12.2018 № 4566 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за адресою: вул. Короленка, 23,
м. Шостка, Сумська область за координатами 51.865678, 33.487878, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Шосткинської міської ради, Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Шосткинської міської ради зазначене у зверненні стихійне сміттєзвалище відсутнє, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь