Звернення № 4565

#4565 створено 13 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Маршала Малиновського, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.501716276939, 30.499239116907
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Січня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Прошу принять меры для надлежащей работы отдела по контролю за благоустройством Оболонского района. В настоящее время инспектор перестал реагировать на засорение участков территорий общего пользования представителями малого бизнеса. В результате чего многие участки района превратились в свалки.. Например оболонская площадь, 1 -фото прилагаются

13.12.2018, 16:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.12.2018, 16:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.01.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено