Звернення № 4564

#4564 створено 13 Грудня 2018

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: М06, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.503640429417, 27.960701286793
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Січня 2019

В РОБОТІ

Незаконний вивіз сміття.
Близько знаходиться вода, є фото, є відео.
Яму не викопано для цього сміття.

13.12.2018, 16:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.12.2018, 16:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.12.2018, 11:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.12.2018, 15:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 13.12.2018 за №4564 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться біля села Улашанівка, за наступними координатами: 50.503640429417, 27.960701286793 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Пулинської районної державної адміністрації, Андріївської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

11.01.2019, 11:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 13.12.2018 за № 4564 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться біля села Улашанівка, за наступними координатами: 50.503640429417, 27.960701286793 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
До теперішнього часу відповіді про ліквідацію сміттєзвалища до управління не надійшло, тому Ваше звернення повторно направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства до Пулинської районної державної адміністрації та Андріївської сільської ради.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.02.2019, 11:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України звернення від 13.12.2018 за №4564 громадянина Іскрицького Сергія Валентиновича про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться біля села Улашанівка, за наступними координатами: 50.503640429417, 27.960701286793 повідомляє.
Відповідно до листа Соколівської сільської ради від 04.01.2019 за № 70 повідомляємо, що сміттєзвалище за вищезазначеними координатами знаходиться в межах діючого паспортизованого сміттєзвалища в с. Улашанівка, паспорт місця видалення відходів (МВВ) (реєстраційний номером № 21.28, дата реєстрації 26.12.2006) Андріївської сільської ради, Пулинського району (площею 0,25 га, яке знаходиться за 600 м від с. Улашанівка) на даний час діючий.
Оригінал паспорту знаходиться в управлінні екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання Вашого звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.02.2019, 01:45 Спростування виконання Заявником.

Незаконний вивіз сміття.
Близько знаходиться вода, є фото, є відео.
Яму не викопано для цього сміття
Немає дозволу на такі відходи як: пластик і хімія.

Статус: Відхилено Заявником

27.02.2019, 09:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на Ваше звернення через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України № 4564 від 13.12.18, стосовно здійснення перевірки на наявність згоди громади на вивіз сміття на сміттєзвалище, яке знаходиться біля села Улашанівка, за наступними координатами: 50.503525276759, 27.96319976449 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи зазначене, Ваше звернення направлено до Пулинської РДА якій рекомендовано створити комісію для перевірки фактів зазначених у зверненнях із залученням представника Соколівської сільської ради, спеціалістів Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь