Звернення № 4563

#4563 створено 15 Грудня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т1643, Дивізія, Одеська область, Україна, 68150
Координати сміттєзвалища: 45.949524317951, 29.968880731612
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Січня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Біля загати, на відстані 5 м від урізу води р. Хаджидер виявлене стихійне сміттєзвалище (N 45 56 58,89 E 29 58 07,88) побутового та будівельного сміття. Враховуючі, що частина сміття зі сміттєзвалища забрана та переміщена в сторону загати, а також однотипність тракторного протектора на загаті і біля сміттєзвалища вважаємо, що забрана зі сміттєзвалища частина сміття використовувалась для облаштування загати (https://www.youtube.com/watch?v=WIcVXTa1yuU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3ffQo9WO0koAekyM-ypPNICyjrEHuQ-OOS-wUTiaqi1E9z-myClHWkA0I).
На суміжній з НПП «Тузловські лимани» території, близько 1 км вверх по течії р.Хаджидер від дорожнього полотна автодороги Татарбунари-Базар’янка, між с.Дивізія 1 та Дивізія 2 нещодавно споруджену штучну загату на руслі р.Хаджидер. Координати місця розташування: N 45 56 58,89 E 29 58 07,88. Загата повністю перекрила потік води в річці, порушивши природний гідрологічний режим водойми. Відсутність протоку води призведе до замулювання русла і висихання водотоку нижче загати та погіршення екологічного стану екосистем національного природного парку «Тузловські лимани».
Прошу:
1. Вжити заходів щодо ліквідації сміттєзвалища, яке впливає на функціонування водойми (річки).

15.12.2018, 10:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.12.2018, 10:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено