Звернення № 4562

#4562 створено 12 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Косівська Поляна, Закарпатська область, Україна, 90621
Координати сміттєзвалища: 47.98559, 24.100329
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Січня 2019

В РОБОТІ

Зверніть увагу, люди які там проживають постійно кидають сміття в річку Кісва, навпроти знаходиться будинок де живуть рідні сільського Голови Митрюк Ф.Ф. він на це не реагує.

12.12.2018, 05:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.12.2018, 05:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.12.2018, 15:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.12.2018, 13:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 21.12.2018 № Ю-065/03-01

Статус: Надано відповідь