Звернення № 4557

#4557 створено 9 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н09, 208, Ясіня, Закарпатська область, Україна, 90630
Координати сміттєзвалища: 48.228751, 24.321236
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Січня 2019

В РОБОТІ

Зверніть увагу будь-ласка на це, люди кожного дня викидають сміття в річку Тиса.

09.12.2018, 17:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.12.2018, 17:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.12.2018, 15:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.12.2018, 12:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 21.12.2018 № Ю-062/03-01

Статус: Надано відповідь

28.12.2018, 13:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 21.12.2018 № 1913/03-01

Статус: Надано відповідь