Звернення № 4552

#4552 створено 5 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Шкільний провулок, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.700087, 37.605009
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Січня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміттєзвалище у м. Купянську за підстав невивезення його суб'єктами господарювання та бездіяльності з цих питань місцевої влади і Купянського управління Держпродспоживслужби

05.12.2018, 21:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

05.12.2018, 21:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.12.2018, 14:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.12.2018, 14:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.12.2018, 05:47 Спростування виконання Заявником.

Відповіді по суті звернення не отримав

Статус: Відхилено Заявником

26.12.2018, 11:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з інформацією Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради, господарчою групою житлово-комунального підприємства №1 в плановому порядку проведено роботи по очищенню території біля контейнерів, за вказаними Вами координатами.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.12.2018, 15:25 Спростування виконання Заявником.

Сміття на місці, прилегла територія також засмітчена побутовими відходами. Контейнер стоїть на грунті, що є порушенням санітарних правил і норм. Навколо контейнера відсутня огорожа - також порушення санітарних правил. Контейнери роками (з 2017) не проходять санітарної обробки - порушення санітарних правил. Ні про який плановий порядок не може бути і мови - правила блогоустрію м. Купянськ так саме як і санітарні норми визначають щоденний вивіз сміття, а не по плану. Інформація Управління хибна

Статус: Відхилено Заявником