Звернення № 4551

#4551 створено 2 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 148H, вулиця Космонавтів, 148Г, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.971653127573, 32.078039184817
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2019

ВИКОНАНО

Будівельне сміття (рубероїд), що було скидано з даху будинку підрядником, ще влітку. Вул.Космонавтів 148 г.

02.12.2018, 19:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2018, 19:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.12.2018, 11:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.12.2018, 14:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Ірино Павлівно!
Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища по вул. Космонавтів, 148/Г у м. Миколаєві.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами 46.971653127573, 32.078039184817, а саме біля житлового будинку розташоване звалище будівельних відходів (рубероїд). За результатами перевірки на адресу Миколаївського міського голови та на адресу адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради повідомлено, що роботи з ліквідації сміттєзвалища за вищевказаною адресою частково ліквідовано. Організація та виконання прибирання залишків рубероїду відноситься до повноважень департаменту ЖКГ ММР, як замовника робіт з ремонту, про що адміністрацією району підготовлений та направлений до департаменту лист.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Миколаївської міської ради.

Статус: Надано відповідь

12.02.2019, 09:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

За інформацією виконавчого комітету Миколаївської міської ради, сміттєзвалище по вул. Космонавтів, 148/Г ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.02.2019, 22:29 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником