Звернення № 4550

#4550 створено 2 Грудня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Франка вул. 5, Тальне, Черкаська, Україна, 20400
Координати сміттєзвалища: 48.896498507693, 30.729446411133
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Січня 2019

В РОБОТІ

Сміттєзвалище знаходиться вздовж вулиці Чумацької, за магазином ”Стандарт #3”. На ньому є побутові та будівельні відходи, пластик, гілки дерев.

02.12.2018, 19:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.12.2018, 19:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.01.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

02.01.2019, 12:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.01.2019, 12:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розгянуто звернення гр.Василькової В. С. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області та Державній екологічній інспекції Центрального округуі. Також копію звернення було направлено до органів місцевого самоврядування для вжиття заходів в межах повноважень


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника