Звернення № 4545

#4545 створено 30 Листопада 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.832103723851, 32.027077674866
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2018

В РОБОТІ

В Балабановке возле кургана устроили свалку, мусора с каждым днем все больше.

30.11.2018, 06:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2018, 06:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.12.2018, 11:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.12.2018, 14:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановна Любове Миколаївно!
Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища у мікрорайоні Балабанівка Корабельного району міста Миколаєва.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області, Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами 46.832103723851, 32.027077674866 розташоване звалище безхазяйних відходів. Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів на вищезазначеній ділянці відсутні. За результатами перевірки на адресу Миколаївського міського голови та на адресу голови адміністрації Корабельного району направлено приписи щодо вжиття заходів реагування.
Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради повідомлено, що ліквідація вищевказаного сміттєзвалища буде проведена у 2019 році при настанні благоприємних погодних умов.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Миколаївської міської ради.

Статус: Надано відповідь