Звернення № 4541

#4541 створено 30 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: T1001, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.503758, 30.196531
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2018

ВИКОНАНО

Прошу вжити заходів щодо ліквідації звалища. Точні координати Шир 50.50376 Дов 30.19653

30.11.2018, 06:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2018, 06:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.11.2018, 09:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.12.2018, 09:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

03.12.2018, 09:24 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником