Звернення № 4540

#4540 створено 30 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: T1001, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.507664, 30.192819
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2018

В РОБОТІ

Прошу вжити заходів щодо ліквідації звалища. Точні координати: Шир 50.50766 Дов 30.19282

30.11.2018, 06:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2018, 06:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.11.2018, 09:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.12.2018, 15:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручень Київської обласної державної адміністрації від 30.11.2018 № Д 31.4412.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Докучаєва О.Р. від 30.11.2018 № 4540-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища та повідомляє, що ліквідація сміттєзвалища відбудеться за умови покращення погодних умов.

Статус: Надано відповідь