Звернення № 4539

#4539 створено 30 Листопада 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Шляхопровід, Луганська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.96454, 38.46241
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2018

В РОБОТІ

Доброго дня. Скільки це буде продовжуватися. ТОВ «Сєвєродонецький АБЗ» (фірма Данко) продовжує нас травити, працює і вдень і вночі. Держекоінспекція розводить руками, говорять за рішення суду вони не повинні працювати. А вони незважаючи на рішення суду працюють. Навіть незважаючи на сніжний покрив, почали класти дорогу, я вже не питаю скільки ця дорога витримає, просто відмивають гроші. Але вони забруднюють лісополоси викидаючи туди старий асфальт. Це такі технології? Покласти асфальт під сніг, щоб навесні він зійшов та забруднити прилеглу територію, все одно під снігом нічого не видно буде? Премій іть, будь ласка заходи, ми ж теж люди та хочемо дихати чистим повітрям та не бачити всього цього сміття у лісополосах вздовж доріг. Дякую

30.11.2018, 06:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2018, 06:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.12.2018, 15:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.12.2018, 16:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Управління) розглянуло Ваше звернення від 24.11.2018 № 4539-ЗГ/ЕКМ щодо виявлення в районі шляхопроводу у м. Сєвєродонецьк Луганської області стихійних звалищ відпрацьованого асфальту (координати 48.96454, 38.46241) та повідомляє наступне.
З метою вжиття дієвих заходів з ліквідації зазначених сміттєзвалищ Управлінням було направлено відповідні листи до Сєвєродонецької міської ради та Державної екологічної інспекції у Луганській області (далі – Інспекція).
Для перевірки фактів, викладених у Вашому зверненні, співробітниками Інспекції здійснено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства з виїздом за вказаними координатами. В ході візуального огляду шляхопроводу поблизу вул. Промислової та лісосмуги вздовж вул. Об’їзної м. Сєвєродонецька звалищ відпрацьованого асфальту або інших відходів не виявлено (лист Інспекції від 19.12.2018 № 145-М).
За інформацією Сєвєродонецької міської ради (лист від 20.12.2018 № 6947), станом на 18.12.2018 зазначене у Вашому зверненні сміттєзвалище ліквідоване.
Враховуючи зазначене, просимо підтвердити або спростувати факт ліквідації сміттєзвалища через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ».


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.12.2018, 16:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Фотоматеріали, долучені во листа Інспекції від 19.12.2018 № 145-М (частина 1)

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.12.2018, 16:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Фотоматеріали, долучені во листа Інспекції від 19.12.2018 № 145-М (частина 2)

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника